CZYSTY RZUT OKA

Wszystko o sprzątaniu: porady, opinie, recenzje.
W tym blogu chcemy prezentować nasze opinie na temat sprzętu i akcesorii do sprzątania oraz używanej chemii i nie tylko, a także dzielić się naszym doświadczeniem, zdobytym przez ponad 15 lat prowadzenia dzialalności w branży sprzątającej. Będziemy Wam chcieli bliżej przedstawić poszczególne marki, które pomagają w codzennym sprzątaniu.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą sprzątającą Świetliki z ponad 15-letnim doświadczeniem. Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątających, aby zagwarantować naszym klientom czystość i porządek. Świadczymy takie usługi jak: sprzątanie ogólne mieszkań i biur, mycie okien, doczyszczanie podłóg, czyszczenie parowe, ozonowanie pomieszczeń, sprzątanie grobów. Świadczymy usługi jednorazowe jak i realizujemy zlecenia cykliczne. Działamy na terenie Cieszyna, Ustonia, Skoczowa i najbliższych okolic.

Na tym blogu chcemy się z Wami dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem, służąc radą i pomocą na temat szeroko pojętego sprzątania oraz prowadzenia firmy sprzątającej.

Będziemy zamieszczać wpisy dotyczące naszej opini na temat chemii sprzątającej oraz recenzje sprzętu na którym przyszło nam pracować jak i technice pracy.

Nie zabraknie też odskoczni, czyli treści niezwiązanej z pracą, a mianowicie rozmowy na temat życia codziennego, hobby, relaksu po pracy.

Zapraszamy do odwiedzin.