Uniwersalna ssawka do odkurzacza

Opinia/recenzja ssawki do odkurzacza z końskiego włosia

RECENZJE SPRZĘTU

11/22/2023

Dziś podzielę się z Wami opinią na temat uniwersalnej ssawki do odkurzacza wraz z dołączonym do niej adapterem. Ssawkę tą kupiłem przez zupełny przypadek i od pierwszego użycia w naszej firmie sprzątającej stała sie praktycznie numerem jeden podczas naszych prac z odkurzaczem.

W firmie sprzątającej oczywistym jest, że odkurzacze są intensywnie eksploatowane, a co za tym idzie, najbardziej zużywanym elementem są ssawki. Prawda jest taka, że dokupienie oryginalnej ssawki bywa sporym kosztem, często producenci windują cenę i koszt takiej ssawki potrafi dojśc do kwoty 30% wartości odkurzacza, a tanie, nieorginalne ssawki z marketów są kiepskiej jakości.

I tak oto "wpadła" w nasze ręce uniwerslana ssawka podłogowa z końskiego włosia, w cenie około 40 zł(listopad 2023), w zestawie wraz z nią znajdziemy również przejściówkę do różnej średnicy rur. Ssawka ta z pewnością znajdzie zastosowanie w wielu domowych  odkurzaczach i z pewnością będziecie z niej zadowoleni. Początkowo byliśmy sceptycznie do niej nastawieni, chociażby z racji tego, że uznaliśmy, iż nada się ona tylko do podłóg twardych z racji braku przełącznika podłogi twarde - dywany/wykładziny. Nic jednak bardziej mylnego, okazało się, że zbiera również bardzo dobrze sierść i włosy z dywanów.

Do pełni szczęścia dokupiliśmy przejściówkę z szerokim spektrum  zastosowania za około 10 zł (listopad 2023) Jest to przejściówka z gumy więc bez problemu dopasowuje sie do różnej średnicy a jej poszczególne wymiary są podane w milimetrach i są następujące:      26,5/32,5/35,5/40,5.

Jak więc widzicie zakup takiej ssawki wraz z dodatkowym adapterem nie jest duży, zatem za koszt około 50 złotych można mieć dobrą ssawkę podłogową, praktycznie do każdego rodzaju odkuracza i która będzie spełniać swoje zadanie.

W naszej firmie sprzątającej jesteśmy zadowoleni z takiego rozwiązania, jesteśmy pewni, że znajdzie ona również zastosowanie w Waszych domach. Świetliki jak najbardziej polecają.

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu.